Newsy Mistrzostw Europy Austria & Szwajcaria 2008

1 2 3 4 5 6

E viva Espana Hiszpania mistrzem Europy

Dodał Paweł 29.06.2008 23:15:20

Hiszpania mistrzem Europy! W finale zespół z Półwyspu Iberyjskiego pokonał Niemcy 1:0 po golu Fernando Torresa w 33. minucie.
    Hiszpania była zespołem wyraźnie lepszym. Zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego potrafili utrzymać się przy piłce. Mecz mógł jednak ułożyć się zupełnie inaczej, gdyby w trzeciej minucie Miroslav Klose strzelił z czystej pozycji po błędzie Sergio Ramosa. Piłka wyszła jednak na aut, a na boisku panować zaczęli Hiszpanie.
    Źródło: wp.pl więcej...

E viva Espana

Dodał Paweł 29.06.2008 23:14:17

Okradzeni ze zwycięstwa

Dodał Paweł 13.06.2008 17:23:09

Nadal nie milkną komentarze po wczorajszym meczu Austria - Polska. Większość kibiców i zawodników sądzi, że sędzia grubo się pomyli wskazując na 11 m w 93 minucie spotkania. Bramka z karnego na 1:1 sprawiła, że jesteśmy teoretycznie bez szans na grę w dalszej fazie turnieju. Oficjalne stanowisku UEFA jest oczywiście takie, że sędzia Webb miał rację - ale tego można było się spodziewać. Trener reprezentacji Leo Beenhakker jest zniesmaczony taką postawą arbitra, o całej sytuacji powiedział: więcej...