mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Bilety na mecz reprezentacji za 10 zł

Dodał Paweł 20.04.2006 22:25:04

Mistrzostwa Świata w Niemcy 2006 Pożegnalny mecz polskich piłkarzy przed wyjazdem na mistrzostwa świata do Niemiec (z Kolumbią 30 maja na Stadionie Śląskim w Chorzowie) kibice będą mogli obejrzeć być może już za 10 złotych. Na spotkanie ma przyjechać prezydent RP Lech Kaczyński. Polscy piłkarze przylecą na mecz ze zgrupowania na Węgrzech, a Kolumbijczycy z Austrii. Planowane jest spotkanie polskiej reprezentacji z

mieszkańcami regionu. Wszystko zależy jednak od selekcjonera, który w poniedziałek przedstawi zarządowi PZPN dokładny plan ostatnich przygotowań do mistrzostw.
Decyzję o cenach biletów podejmie w poniedziałek związek. Komitet organizacyjny zaproponuje, by wejściówki kosztowały 10, 20, 30 i 50 złotych. Drogie będą za to miejsca w loży VIP-ów.

"Widzieliśmy co dała obniżka cen biletów w Zabrzu. Na środowym meczu ligowym zjawiła się niespotykana ostatnio liczba kibiców. Dlatego, żeby zapełnić widownię stadionu w Chorzowie, zaproponujemy niedrogie bilety" - powiedział podczas konferencji prasowej prezes Śląskiego ZPN Rudolf Bugdoł. Dochód z meczu zostanie przekazany rodzinom ofiar styczniowej katastrofy budowlanej na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich.
"To ważny mecz nie tylko ze względu na charytatywny charakter, ale też od strony sportowej. Przecież polska kadra wystąpi w pełnym składzie przed wyjazdem na mistrzostwa. To w Chorzowie być może zawodnicy walczyć będą o miejsce w wyjściowej jedenastce na mecze w Niemczech. Więc nie przyjadą sobie tylko pokopać piłki z Kolumbią" - dodał sekretarz generalny PZPN Zdzisław Kręcina.
Godzina rozpoczęcia meczu (18.00) sprzyja najmłodszym kibicom. Część biletów zostanie nieodpłatnie przekazana domom dziecka, które zgłoszą się do związku. Bezpośrednio po pomeczowej kolacji polska ekipa odleci z Pyrzowic do Niemiec czarterowym samolotem.
źrodło: onet.pl

wyślij znajomemu :: komentarze 0
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej