mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Co słychać u naszych rywali

Dodał Paweł 27.04.2006 00:08:08

Mistrzostwa Świata w Niemcy 2006 Szef "banku informacji" piłkarskiej reprezentacji Polski Edward Klejndinst bacznie przygląda się naszym grupowym rywalom, z którymi podopieczni Pawła Janasa zagrają na mistrzostwach świata w Niemczech.
Klejndinst, który odpowiada za rozpracowanie rywali, przedstawił stan dostępnej dla mediów wiedzy o reprezentacjach Ekwadoru, Niemiec i Kostaryki.

Ekwador
- W tym roku rozegrali trzy mecze. Wygrali u siebie z Hondurasem 1:0 oraz przegrali po 0:1 dwa mecze wyjazdowe z Holandią i Japonią. Były to jednak mecze testowe, typowo selekcyjne, w których grali w różnych składach. Chcę wyraźnie powiedzieć, że krążące opinie, że jest to rywal egzotyczny i słaby są w moim przekonaniu nieprawdziwe.
Jeśli chodzi o kolejne mecze, to 24 maja grają z Kolumbią (w USA), a 28 z Macedonią (w Madrycie).
Po spotkaniach, które obejrzałem wydaje mi się, że w ich składzie nic nowego nie powinno się przytrafić. Jednak do szczegółowej analizy wizerunku tego zespołu przystąpimy, kiedy trener Suarez ogłosi skład na mistrzostwa świata, a ma to uczynić między 8 a 11 maja.

Niemcy
Niemcy rozegrali w tym roku dwa spotkania i były to bardzo różne mecze. Najpierw przegrali z Włochami 1:4, a później wygrali z USA 4:1.

Niemcy grają jeszcze trzy mecze. 27 maja spotkają się z Luksemburgiem we Freiburgu, 30 maja z Japonią w Leverkusen, a cykl przygotowań kończą 2 czerwca meczem z Kolumbią w Moenchengladbach. Jak możemy zauważyć Kolumbia sprawdzi prawie wszystkie drużyny (poza Kostaryką ) z naszej grupy.

Mogę jeszcze zdradzić, że 16 maja Niemcy zagrają 60-minutowy "testmecz", a później wyjeżdżają na regeneracyjne zgrupowanie na Sardynię, gdzie będą przebywać do 21 maja. Na bieżąco obserwujemy również poczynania niemieckich zawodników w lidze.

Kostaryka
W tym roku reprezentacja Kostaryki rozegrała dwa spotkania. Najpierw wygrali z Koreą Południową 1:0 w Oakland, a następnie przegrali 2:3 z Iranem. Oba te spotkania oglądaliśmy na żywo. Jeśli chodzi o plany, to Kostaryka 24 maja gra z reprezentacją Katalonii w Barcelonie, 28 maja w Kijowie z Ukrainą, a cykl przygotowań kończą meczem z Czechami w Jabloncu.
źrodło: interia.pl

wyślij znajomemu :: komentarze 0
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej