mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Eriksson weźmie Rooneya do Niemiec

Dodał Paweł 01.05.2006 00:07:13

Mistrzostwa Świata w Niemcy 2006 Trener reprezentacji Anglii Sven Goran Eriksson zabierze kontuzjowanego Wayne'a Rooneya na mistrzostwa świat do Niemiec z nadzieją, że znakomity piłkarz będzie w stanie pomóc drużynie po wyjściu z grupy.
20-letni napastnik Manchesteru United złamał jedną z kości stopy w sobotnim meczu Premier League z Chelsea Londyn. Lekarze twierdzą, że nie będzie mógł grać przez około sześć tygodni.

Specjalista od tego typu urazów Roger Robertson powiedział, że po pięciu tygodniach Rooney będzie mógł rozpocząć treningi. "Wydaje mi się mało prawdopodobne, aby Rooney zagrał w pierwszym i drugim meczu fazy grupowej" - stwierdził lekarz.
Drużyna Erikssona trafiła w Mistrzostwach Świata do grupy B. Pierwszy mecz podczas niemieckiego mundialu Anglia rozegra 10 czerwca z Paragwajem. 15 czerwca rywalami Anglików będą reprezentanci Trynidadu i Tobago, a 20 czerwca Szwedzi.
Kontuzja Rooneya zdaniem komentatorów na Wyspach Brytyjskich znacznie zmniejsza szansę Anglii na odniesienie sukcesu w turnieju.
źrodło: wp.pl

wyślij znajomemu :: komentarze 0
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej