mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Rozpoczęła się ostatnia faza sprzedaży biletów na Mś

Dodał Paweł 01.05.2006 22:23:13

Mistrzostwa Świata w Niemcy 2006 W poniedziałek rozpoczęła się piąta i ostatnia faza sprzedaży biletów na finały piłkarskich mistrzostw świata, które 9 czerwca rozpoczną się w Niemczech. Oferta zwana "last minute" dostępna jest za pośrednictwem internetu.
Międzynarodowa Federacja Piłkarska przewiduje, że w tej

fazie sprzedaży dostępnych będzie około 30 tysięcy biletów. Pochodzą one z różnych źródeł - część z nich nie znalazła jeszcze nabywców, część została zwrócona w poprzednich etapach sprzedaży, część pojawiła się w związku z modernizacją niektórych stadionów niemieckich, gdzie będą rozgrywane mecze Mistrzostw Świata.
W ostatniej fazie sprzedaży wejściówek na stadiony MŚ obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Bilety zostaną zatem przekazane ich nabywcom zgodnie z chronologią wniosków o ich nabycie.
Na tegoroczne finały Mistrzostw Świata FIFA przygotowała prawie trzy miliony biletów. Około 1,1 miliona trafiło do powszechnej sprzedaży. 555 tysięcy zostało przekazanych przedstawicielom sponsorów, 468 tysięcy - federacjom uczestników MŚ, 64 tysiące otrzymali przedstawiciele nabywców praw telewizyjnych, 389 tysięcy rozdysponował Niemiecki Związek Piłkarski (DFB), a podział 191 tysięcy leżał w gestii FIFA.

wyślij znajomemu :: komentarze 0
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej