mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Chałtura na końcu świata

Dodał Paweł 11.06.2009 11:48:40

Mistrzostwa Świata w RPA 2010 PRZEGLĄD PRASY.Po porażce z RPA, polskie gazety nie zostawiają suchej nitki na Leo Beenhakkerze i piłkarzach reprezentacji. - Poziom jaki Polacy zaprezentowali w sobotę w Johannesburgu można określić krótko i jednoznacznie: żenujący - pisze "Przegląd Sportowy".
Źródło: sport.pl

Gazeta Wyborcza - "Poziom niereprezentacyjny"
Bez jedenastu powołanych piłkarzy Polska nie miała szans z RPA, ale przegrała tylko 0:1. Żaden ze zmienników nie sprawił, by Wasilewski, Błaszczykowski, czy Mariusz Lewandowski, którym we wyjeździe na zgrupowanie przeszkodziły urlopy i kontuzje, poczuli, że mają konkurentów.
Przegląd Sportowy - "Chałtura na końcu świata"
Kolejny fatalny występ biało-czerwonych. Tym razem bez problemu ogrywa nas 72. zespół w rankingu FIFA. Poziom jaki Polacy zaprezentowali w sobotę w Johannesburgu można określić krótko i jednoznacznie: żenujący.

Dziennik - "Orzełek nie dodał im sił"
Kolejny koszmarny występ reprezentacji Polski. Na stadionie Orlando Pirates w Soweto biało-czerwoni nie stworzyli ani jednej sytuacji bramkowej. Bez walki oddali zwycięstwo RPA.

Rzeczpospolita - "Afrykański wstyd"
Nasza reprezentacja rozegrała wyjątkowo słaby mecz. W takiej formie nie ma szans wrócić do RPA za rok na mistrzostwa świata. Beenhakker zaczął zasłaniać twarz ze wstydu i bezsilności już po półgodzinie gry. Liczenie na to, że w kadrze przebudzi się Roger okazało się bezpodstawne.

Super Express - "Katastrofa"
Nie dość, że w meczu z RPA nasi zawodnicy zaprezentowali się tragicznie, to jeszcze tłumaczyli się jak za najgorszych czasów. Kiedyś słuchaliśmy o dziwnie napompowanej piłce, źle skoszonej trawie... Tym razem naszym graczom nie odpowiadała... wysokość.

Metro - "Chłopcy do bicia"
Mieliśmy zobaczyć zespół szykujący się do jesiennych meczów el. MŚ, zobaczyliśmy grupę nieporadnych chłopców, których ośmieszali piłkarze zdecydowanie niżej notowanego rywala.
Źródło: sport.pl

wyślij znajomemu :: komentarze 0
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2018
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej