mistrzostwa ¶wiata w piłce nożnej Historia Mistrzostw ¦wiata w Piłce Nożnej Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej

Losowanie grup

Dodał Paweł 06.12.2009 14:36:29

Mistrzostwa Świata w RPA 2010 W Kapsztadzie wylosowano grupy najbliższych Mistrzostw Świata RPA 2010. Losowanie prowadził David Beckham i piękna aktorka z RPA Charlize Theron. Szczegółowe składy grup poniżej, natomiast jak zawsze jedną grupę można nazwać "grupą śmierci". Tym razem jest to Grupa G z Brazylią, Koreą Północną, Wybrzeżem Kości Słoniowej i Portugalią.


Kalendarz spotkań finałów MŚ RPA 2010:
Grupa A:
A1: RPA
A2: Meksyk
A3: Urugwaj
A4: Francja

piątek, 11.06.2010:

RPA - Meksyk 16.00 Johannesburg
Urugwaj - Francja 20.30 Kapsztad

środa, 16.06.2010:
RPA - Urugwaj 20.30 Pretoria

czwartek, 17.06.2010:
Francja - Meksyk 13.30 Polokwane

wtorek, 22.06.2010:
Meksyk - Urugwaj 16.00 Rustenburg
Francja - RPA 16.00 Bloemfontein

Grupa B:
B1: Argentyna
B2: Nigeria
B3: Korea Południowa
B4: Grecja

sobota, 12.06.2010:
Argentyna - Nigeria 13.30 Johannesburg
Korea Południowa - Grecja 16.00 Port Elizabeth

czwartek, 17.06.2010:
Grecja - Nigeria 16.00 Bloemfontein
Argentyna - Korea Południowa 20.30 Johannesburg

wtorek, 22.06.2010:
Nigeria - Korea Południowa 20.30 Durban
Grecja - Argentyna 20.30 Polokwane

Grupa C:
C1: Anglia
C2: USA
C3: Algieria
C4: Słowenia

sobota, 12.06.2010:
Anglia - USA 20.30 Rustenburg

niedziela, 13.06.2010:
Algieria - Słowenia 13.30 Polokwane

piątek, 18.06.2010:
Słowenia - USA 16.00 Johannesburg
Anglia - Algieria 20.30 Kapsztad

środa, 23.06.2010:
Słowenia - Anglia 16.00 Port Elizabeth
USA - Algieria 16.00 Pretoria

Grupa D:
D1: Niemcy
D2: Australia
D3: Serbia
D4: Ghana

niedziela, 13.06.2010:
Niemcy - Australia 16.00 Durban
Serbia - Ghana 20.30 Pretoria

piątek, 18.06.2010:
Niemcy - Serbia 13.30 Port Elizabeth

sobota, 19.06.2010:
Ghana - Australia 13.30 Rustenburg

środa, 23.06.2010:
Ghana - Niemcy 20.30 Johannesburg
Australia - Serbia 20.30 Nelspruit

Grupa E:
E1: Holandia
E2: Dania
E3: Japonia
E4: Kamerun

poniedziałek, 14.06.2010:
Holandia - Dania 13.30 Johannesburg
Japonia - Kamerun 16.00 Bloemfontein

sobota, 19.06.2010:
Holandia - Japonia 16.00 Durban
Kamerun - Dania 20.30 Pretoria

czwartek, 24.06.2010:
Dania - Japonia 20.30 Rustenburg
Kamerun - Holandia 20.30 Kapsztad

Grupa F:
F1: Włochy
F2: Paragwaj
F3: Nowa Zelandia
F4: Słowacja

poniedziałek, 14.06.2010:
Włochy - Paragwaj 20.30 Kapsztad

wtorek, 15.06.2010:
Nowa Zelandia - Słowacja 13.30 Rustenburg

niedziela, 20.06.2010:
Słowacja - Paragwaj 13.30 Bloemfontein
Włochy - Nowa Zelandia 16.00 Nelspruit

czwartek, 24.06.2010:
Słowacja - Włochy 16.00 Johannesburg
Paragwaj - Nowa Zelandia 16.00 Polokwane

Grupa G:
G1: Brazylia
G2: Korea Północna
G3: Wybrzeże Kości Słoniowej
G4: Portugalia

wtorek, 15.06.2010:
WKS - Portugalia 16.00 Port Elizabeth
Brazylia - Korea Północna 20.30 Johannesburg

niedziela, 20.06.2010:
Brazylia - WKS 20.30 Johannesburg

poniedziałek, 21.06.2010:
Portugalia - Korea Północna 13.30 Kapsztad

piątek, 25.06.2010:
Korea Północna - WKS 16.00 Nelspruit
Portugalia - Brazylia 16.00 Durban

Grupa H:
H1: Hiszpania
H2: Szwajcaria
H3: Honduras
H4: Chile

środa, 16.06.2010:
Honduras - Chile 13.30 Nelspruit
Hiszpania - Szwajcaria 16.00 Durban

poniedziałek, 21.06.2010:
Chile - Szwajcaria 16.00 Port Elizabeth
Hiszpania - Honduras 20.30 Johannesburg

piątek, 25.06.2010:
Szwajcaria - Honduras 20.30 Bloemfontein
Chile - Hiszpania 20.30 Pretoria

1/8 finału:

sobota, 26.06.2010:
A1: 1. Grupa A - 2. Grupa B 16.00 Port Elizabeth
A3: 1. Grupa C - 2. Grupa D 20.30 Rustenburg

niedziela, 27.06.2010:
A4: 1. Grupa D - 2. Grupa C 16.00 Bloemfontein
A2: 1. Grupa B - 2. Grupa A 20.30 Johannesburg

poniedziałek, 28.06.2010
A5: 1. Grupa E - 2. Grupa F 16.00 Durban
A7: 1. Grupa G - 2. Grupa H 20.30 Johannesburg

wtorek, 29.06.2010:
A6: 1. Grupa F - 2. Grupa E 16.00 Pretoria
A8: 1. Grupa H - 2. Grupa G 20.30 Kapsztad

1/4 finału:

piątek, 02.07.2010:
V3: zwycięzca A5 - zwycięzca A7 16.00 Port Elizabeth
V1: zwycięzca A1 - zwycięzca A3 20.30 Johannesburg

sobota, 03.07.2010:
V2: zwycięzca A2 - zwycięzca A4 16.00 Kapsztad
V4: zwycięzca A6 - zwycięzca A8 20.30 Johannesburg

1/2 finału:

wtorek, 06.07.2010:
H1: zwycięzca V1 - zwycięzca V3 20.30 Kapsztad

środa, 07.07.2010:
H2: zwycięzca V2 - zwycięzca V4 20.30 Durban

mecz o 3. miejsce:

sobota, 10.07.2010:
przegrany H1 - przegrany H2 20.30 Port Elizabeth

finał:

niedziela, 11.07.2010:
wygrany H1 - wygrany H2 20.30 Johannesburg

wyślij znajomemu :: komentarze 0




Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej
         
       
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2017
Mistrzostwa ¦wiata w Piłce Nożnej