puchar świata Niemcy 2006 Puchar Świata

Plan transmisji telewizyjnych
MŚ Niemcy 2006

Grupa Data Godzina Mecz Stacje telewizyjne
A piątek, 09.06.06 18:00 Niemcy - Kostaryka Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, TF-1, BBC, Premiere Sport, TVP, ESPN-2, Sportsnet, Polsat Sport Extra
A piątek, 09.06.06 21:00 Polska - Ekwador Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, TVP, ESPN-2, Sportsnet, Polsat Sport Extra
B sobota, 10.06.06 15:00 Anglia - Paragwaj Premiere Sport, ARD, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ABC, Sportsnet, TVP, Polsat Sport Extra, UKTV G2
B sobota, 10.06.06 18:00 Trinidad i Tobago - Szwecja Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, SVT 1 lub SVT2, ABC, Sportsnet, Polsat Sport Extra
C sobota, 10.06.06 21:00 Argentyna - Wybrzeże Kości Słoniowej Premiere Sport, ARD, ART World Cup, TF-1, ITV, ESPN-2, TSN, Polsat Sport Extra
C niedziela, 11.06.06 15:00 Serbia i Czarnogóra - Holandia Premiere Sport, RTL, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ESPN-2, Sportsnet, TVP, UKTV G2, Polsat Sport Extra
D niedziela, 11.06.06 18:00 Meksyk - Iran Premiere Sport, RTL, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ABC, Sportsnet, TVP, UKTV G2, Polsat Sport Extra
D niedziela, 11.06.06 21:00 Angola - Portugalia Premiere Sport, RTL, ART World Cup, ITV, TF-1, ESPN-2, TSN, TVP, Polsat Sport Extra
F poniedziałek, 12.06.06 15:00 Australia - Japonia Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, Polsat Sport Extra
E poniedziałek, 12.06.06 18:00 USA - Czechy Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, UKTV G2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
E poniedziałek, 12.06.06 21:00 Włochy - Ghana Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, BBC, TF-1, RAI, ESPN-2, TSN, TVP 1/2, UKTV G2, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
G wtorek, 13.06.06 15:00 Korea Południowa - Togo Premiere Sport, ARD, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, UKTV G2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
G wtorek, 13.06.06 18:00 Francja - Szwajcaria remiere Sport, ARD, ART World Cup, BBC, TF-1, ESPN-2, TSN, UKTV G2, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
F wtorek, 13.06.06 21:00 Brazylia - Chorwacja Premiere Sport, ARD, ART World Cup, BBC, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, UKTV G2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
H środa, 14.06.06 15:00 Hiszpania – Ukraina Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
H środa, 14.06.06 18:00 Tunezja - Arabia Saudyjska Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, ESPN-2, TSN, TVP 1/2, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
A środa, 14.06.06 21:00 Niemcy - Polska Premiere Sport, ARD, ART World Cup, BBC, TF-1, TVP 1/2, ESPN-2, TSN, UKTV G2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
A czwartek, 15.06.06 15:00 Ekwador - Kostaryka Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, ESPN-2, Sportsnet, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
B czwartek, 15.06.06 18:00 Anglia - Trinidad i Tobago Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ITV, M6, M6 Swiss, ESPN-2, Sportsnet, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
B czwartek, 15.06.06 21:00 Szwecja - Paragwaj Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ITV, TF-1, TV4 Szwecja, ESPN, Sportsnet, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
C piątek, 16.06.06 15:00 Argentyna - Serbia i Czarnogóra Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ESPN-2, Sportsnet, TVP, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
C piątek, 16.06.06 18:00 Holandia - Wybrzeże Kości Słoniowej Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ITV, TF-1, ESPN-2, Sportsnet, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
D piątek, 16.06.06 21:00 Meksyk - Angola Premiere Sport, ARD, ART World Cup, ESPN, Sportsnet, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
D sobota, 17.06.06 15:00 Portugalia - Iran Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ESPN-2, TSN, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
E sobota, 17.06.06 18:00 Czechy - Ghana Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ABC, Sportsnet, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
E sobota, 17.06.06 21:00 Włochy - USA Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, TF-1, RAI, ABC, Sportsnet, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
F niedziela, 18.06.06 15:00 Japonia - Chorwacja Premiere Sport, RTL, ART World Cup, ABC, Sportsnet, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
F niedziela, 18.06.06 18:00 Brazylia - Australia Premiere Sport, RTL, ART World Cup, ABC, TSN, TVP, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
G niedziela, 18.06.06 21:00 Francja - Korea Południowa Premiere Sport, RTL, ART World Cup, TF-1, ABC, Sportsnet, TVP, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
G poniedziałek, 19.06.06 15:00 Togo - Szwajcaria Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ESPN-2, TSN, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
H poniedziałek, 19.06.06 18:00 Arabia Saudyjska - Ukraina Premiere Sport, ZDF, ART World Cup, ESPN-2, TSN, TVP 1/2, TV4 Szwecja, Polsat Sport Extra
H poniedziałek, 19.06.06 21:00 Hiszpania - Tunezja Premiere Sport, ARD, ART World Cup, TF-1, ESPN-2, TSN, TVP 1/2, SVT 1/2, Polsat Sport Extra
A wtorek, 20.06.06 16:00 Kostaryka - Polska Premiere Sport, ART World Cup, TVP, ESPN-2, TSN
A wtorek, 20.06.06 16:00 Ekwador - Niemcy Premiere Sport, ART World Cup, ARD, ESPN, Sportsnet
B wtorek, 20.06.06 21:00 Paragwaj - Trinidad i Tobago Premiere Sport, ART World Cup, ARD, ESPN-2, TVP 1/2, TSN
B wtorek, 20.06.06 21:00 Szwecja - Anglia Premiere Sport, ART World Cup, TF-1, ARD, ESPN, Sportsnet
D środa, 21.06.06 16:00 Iran - Angola Premiere Sport, ART World Cup, ZDF, ESPN-2, TSN
D środa, 21.06.06 16:00 Portugalia - Meksyk Premiere Sport, ART World Cup, ZDF, ESPN, Sportsnet
C środa, 21.06.06 21:00 Wybrzeże Kości Słoniowej - Serbia i Czarnogóra Premiere Sport, ART World Cup, ZDF, ESPN-2, TVP 1/2, TSN
C środa, 21.06.06 21:00 Holandia - Argentyna Premiere Sport, ART World Cup, TF-1, ZDF, ESPN, Sportsnet
E czwartek, 22.06.06 16:00 Czechy - Włochy Premiere Sport, ART World Cup, RAI, ZDF, ESPN-2, Sportsnet
E czwartek, 22.06.06 16:00 Ghana - USA Premiere Sport, ART World Cup, ZDF, ESPN, TSN
F czwartek, 22.06.06 21:00 Japonia - Brazylia Premiere Sport, ART World Cup, TF-1, ZDF, ESPN, Sportsnet
F czwartek, 22.06.06 21:00 Chorwacja - Australia Premiere Sport, ART World Cup, ZDF, ESPN-2, TVP 1/2, TSN
H piątek, 23.06.06 16:00 Arabia Saudyjska - Hiszpania Premiere Sport, ART World Cup, ARD, ESPN, Sportsnet
H piątek, 23.06.06 16:00 Ukraina - Tunezja Premiere Sport, ART World Cup, ARD, ESPN-2, TSN
G piątek, 23.06.06 21:00 Szwajcaria - Korea Południowa Premiere Sport, ART World Cup, ARD, ESPN-2, TVP 1/2, TSN
G piątek, 23.06.06 21:00 Togo - Francja Premiere Sport, ART World Cup, TF-1, ARD, ESPN, Sportsnet
Faza pucharowa
sobota, 24.06.06 17:00 Niemcy - Szwecja TSN, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
sobota, 24.06.06 21:00 Argentyna - Meksyk TSN, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
niedziela, 25.06.06 17:00 Anglia - Ekwador Sportsnet, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
niedziela, 25.06.06 21:00 Portugalia - Holandia TSN, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
poniedziałek, 26.06.06 17:00 Włochy - Australia Sportsnet, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
poniedziałek, 26.06.06 21:00 Szwajcaria-Ukraina TSN, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
wtorek, 27.06.06 17:00 Brazylia - Ghana portsnet, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
wtorek, 27.06.06 21:00 Hiszpania-Francja Sportsnet, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
Ćwierćfinały
piątek, 30.06.06 17:00 ćwierćfinał Sportsnet, ESPN, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
piątek, 30.06.06 21:00 ćwierćfinał Sportsnet, ESPN-2, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
sobota, 01.07.06 17:00 ćwierćfinał TSN, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
sobota, 01.07.06 21:00 ćwierćfinał TSN, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
Półfinały
wtorek, 04.07.06 21:00 półfinał Sportsnet, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
środa, 05.07.06 21:00 półfinał TSN, ABC, Premiere Sport, Polsat Sport Extra
Mecz o trzecie miejsce
sobota, 08.07.06 21:00 mecz o 3. miejsce ABC, Sportsnet, Premiere Sport, Polsat ?, Polsat Sport Extra
Finał
niedziela, 09.07.06 20:00 finał CTV, ABC TVP 1/2, Premiere Sport, Polsat Sport Extra


Puchar Świata
         
        Zarabiaj z nami!
       
Piłka nożna
Copyright © pjanek 2002-2017
Puchar Świata