Newsy Mistrzostw Afryki Ghana 2008

1 2 3 4

Hosni Abd Rabou najlepszym piłkarzem PNA

Dodał Paweł 14.02.2008 21:12:07

Egipcjanin Hosni Abd Rabou został przez Afrykański Związek Piłki Nożnej wybrany najlepszym piłkarzem turnieju o Puchar Narodów Afryki, który odbył się na przełomie stycznia i lutego w Ghanie. W zawodach po raz drugi z rzędu triumfował Egipt.
    Źródło: onet.pl więcej...

Egipt rozbił WKS, Kamerun ograł gospodarzy

Dodał Paweł 08.02.2008 13:25:47

Obrońcy tytułu, Egipt, pokonali w półfinale Pucharu Narodów Afryki Wybrzeże Kości Słoniowej 4:1 (1:0) i zagrają w finale turnieju. Wcześniej do finału awansował Kamerun, który pokonał 1:0 (0:0) reprezentację gospodarzy turnieju - Ghanę.

Kanoute najlepszym piłkarzem Afryki

Dodał Paweł 03.02.2008 19:05:50

Reprezentant Mali, 30-letni Frederic Kanoute został uznany najlepszym piłkarzem Afryki w 2007 roku. Wyniki plebiscytu Afrykańska Konfederacja Piłkarska (CAF) ogłosiła w stolicy Togo - Lome.